Klau, kafiju!

20.04.2022.

Māris Ozols/Anita Rezevska


“Impulsu dziesmas tapšanai deva tās autors, mans draugs Māris Ozols. No telefonā iedungotas melodijas gala rezultātā ir sanācis vesels lieldarbs. Ierakstam izvēlējāmies labāko Latvijas diskilenda orķestri “Sapņu komanda”, kas savu nosaukumu guva pēc filmas, ar tādu pašu nosaukumu, skaņu celiņa ieskaņošanas. Pēc koncertiem, kas bija veltīti Latvijas džeza pirmsākumiem, mūsu sadarbība izauga kopprojektā, dziesmas “Klau, kafiju!” ieskaņošanā un video uzfilmēšanā. Tam, savukārt, piesaistījām jau pārbaudītus spēkus – Jāni Romanovski un horeogrāfu Juri Goguli. Rezultātā ir izdevies viss, uz ko gājām – lielisks ieraksts, mākslinieces Ilzes Minces zīmēts singla vāciņš un vienā kadrā uzfilmēts video. Tajā piedalās arī Jura Goguļa komandas dejotāji un vienā epizodē pat Rīgas Motormuzeja smalkais Citroen. Papildus, neaizmirstamo noskaņu varējām radīt pateicoties Anča Romanovska labvēlībai un mājīgajām kafijas grauzdētavas “Rocketbean Roastery“ telpām. Mēs visi esam viena sasodīti laba un enerģiska komanda!”

Skaņas ierakstu veidoja:
Māris Ozols – mūzikas autors, Anita Rezevska – vārdu autors, Madars Kalniņš – aranžējuma autors un klavieres, Indriķis Veitners – klarnete, Lauris Amantovs – trombons, Normunds Piesis – trompete, Bruno Priekulis – bandžo, Andris Grunte – kontrabass, Artis Orubs – sitamie instrumenti, Kristaps Krievkalns – studijas ieraksts, Jānis Kalve – mixmaster.


Video veidoja un piedalījās:
Režisori - Jānis Romanovskis un Juris Gogulis, operators - Ģirts Ceriņš, horeogrāfija - Juris Gogulis un Anta Grīnvalde, dejotāji - Anta Grīnvalde, Juris Gogulis, Elīna Kudrjašova, Katrīne Buķe, Lāsma Kautiņa un Visvaldis Tutiņš, pie kontrabasa Roberts Rasa, šveicara lomā Māris Ozols, grimu un matu sakārtojumu veidoja Kristīne Laizāne.
Video klipu filmēja WindFilms SIA.

Straumē vai lejupielādē https://fanlink.to/klaukafiju