Labākās dziesmas

2011

C+P uz šo salikumu Mikrofona ieraksti


Normundam Rutulim ir Rīgas sirds!

29.augustā nāks klajā Normunda Rutuļa labāko dziesmu izlase, kurā, papildus jau zināmām un populārām melodijām, tiks iekļauts arī jaunākais dziedātāja ieraksts „Rīgas sirds”.

 

Dziesmu speciāli Normundam komponējis Maestro Raimonds Pauls, kurš ir lielākās daļas izlasē iekļauto dziesmu autors, tāpat kā jaunās dziesmas teksta autors Guntars Račs. 

Jaunās dziesmas skanējums iezīmē Normunda jaunās un vēl tikai topošās programmas virzienu ar plašu orķestra skanējumu un viegla džeza intonācijām. Dziesmu aranžējis un sadarbībā ar Normundu producējis Kristaps Krievkalns. Ierakstā piedalījušies pavisam 12 mūziķi, starp kuriem arī Roberts Rasa (bass), Anrijs Grīnbergs (bungas), Raivo Stašans (saksofons), Normunds Piesis (trompete), un citi.

Normunds Rutulis: „Sen jau sapņoju par šādu ierakstu. Patīkami, ka Maestro atsaucās manam aicinājumam radīt vairākas jaunas melodijas, kuras iezīmētu to virzienu, kādā strādāšu pie sava jaunā solo albuma. Kad Maestro noklausījās gatavā ieraksta pirmo pantu, viņa komentārs bija lakonisks – labi! Bet pēc pilnas dziesmas noklausīšanās – Ļoti labi! Strādājiet tālāk!” 

Raimonds Pauls: „Šīs dziesmas skanējums man atgādināja par to, ka sen būtu laiks atjaunot Latvijas radio bigbendu. Mums ir izaugusi jauna un ļoti spējīga mūziķu paaudze.” 

Guntars Račs: „Normunds joprojām meklē savu ceļu mūzikā un šis ir vēl viens no viņa mēģinājumiem arvien būt savādākam. Ļoti veiksmīgs mēģinājums. Orķestra skanējums ir bijis aktuāls un dzīvot spējīgs visus laikos.” 

 

Albuma remāsteru veica Normunds Rutulis.

 

IEGĀDĀTIES

 

 1. +Par to...(Raudāja māte)
 2. +Kādēļ vēlu nāci tu
 3. +Kurzeme
 4. +Kūko kūko dzeguzīte
 5. +Nekur nav tik labi kā mājās
 6. +Lakstīgala
 7. +Baltā dūja
 8. +Es tevi gaidīšu
 9. +Lecam pa vecam
 10. +Cāļus skaita rudenī
 11. +Zeltene
 12. +Pie pulksteņa pie Laimas
 13. +Vēlais pīlādzis
 14. +Sudraba pulkstenītis
 15. +Tā diena
 16. +Draugu dziesma
 17. +Šoko - loko
 18. +Vēlreiz mājās
 19. +Viss var mainīties
 20. +Rozā
 21. +Rīgas sirds