Vēstule meitenei

13.02.2015.

R.Pauls / V.Oga


Šajā gadā esmu nolēmis iepriecināt Tevi ar jaunu muzikālo projektu. Tā rezultātā ir izveidots nebijis duets ar jauno un talantīgo dziedātāju Katrīnu Cīruli un zviedru mūziķa Hans Antehed trio. Pirmais šī projekta radio singls “Vēstule meitenei” klausītājus sasniedza tieši Valentīndienā. Un šis skaistās R.Paula un V.Ogas dziesmas nosaukums dots gan albumam, gan koncerttūrei.

Hans Antehed ir zviedru mūziķis, kura ģimenes otru pusi veido latviete Inese. Hans labi runā latviešu valodā un ir iemīlējies arī latviešu mūzikā. To viņš apliecinājis ar diviem latviešu dziesmu albumiem “Latvian sentiments” 2011.gadā un “More latvian sentiments” 2014.gadā. Sadarbībai ar Hans Antehed es briedu 2 gadus, līdz beidzot mēs nolēmām rīkoties. Šogad ieplānots pabeigt ieskaņot latviešu komponistu estrādes klasikas darbus jaunās apdarēs un koncerttūrē pa Latvijas lielākām pilsētām ļaut šos darbus saklausīt labas mūzikas cienītājiem.

Jaunajā dziesmu albumā “Vēstule meitenei” tiks iekļautas latviešu estrādes klasikai pieskaitāmās – Dzel manī sauli, Anita, Dziesmiņa Rīgai, Rīta aicinājums, u.c. dziesmas Hansa Anteheda aranžējumos. Ierakstu veido Hans Antehed (rhodes, klavieres, akordeons), Daniel Ollson (bungas), Niklas Widén (ģitāra), Anders Eriksson (kontrabass) Normunds Rutulis (vokāls) un Katrīna Cīrule (vokāls). Koncertos piedalīsies arī Staņislavs Judins (kontrabass).

Koncerttūre norisināsies oktobra pirmajās divās nedēļās ar centrālo koncertu koncertzālē “Rīga”, 16.oktobrī.

Pirmajam projekta singlam ir uzfilmēts videoklips, kurš skatītāju vērtējumam tika dots līdz ar pašu dziesmu, 14.februārī. Skaties šeit, Mūzikas video kanālā, Šlāgerkanālā, Youtube/NormundsRutulis

Papildus informācija rafail@apollo.lv, 29533075

Izdevējs

www.antehedmusic.com

 

KLAUSIES ŠEIT